P4SMF24A
Mfr.Part #
P4SMF24A
Datasheet
P4SMF24A
Description
24V,400WPACKAGE SOD-123FL TRANSI
Stock
1691
Current - Peak Pulse (10/1000µs) :
10.3A
Operating Temperature :
-55°C ~ 150°C (TJ)
Power - Peak Pulse :
400W
Voltage - Breakdown (Min) :
26.7V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp :
38.9V
Voltage - Reverse Standoff (Typ) :
24V